ERMENİSTAN GEZİ VE TIRMANIŞLARI

ERMENİSTAN GEZİLERİMİZ, HER YILIN TEMMUZ VE AĞUSTOS AYLARINDADIR. GEZİ VE DOĞA YÜRÜYÜŞLERİMİZE KATILMAK İÇİN İLETİŞİM ÖMER FARUK GÜLŞEN – Mobil No : 0542 595 10 34 – e-mail : dagciomer@gmail.com  

BİLİNMEYEN ERMENİSTAN ÜLKESİNE GİDİYORUZ.

TEMMUZ - AĞUSTOS  2017

(İKİ DAĞ ÇIKIŞI,DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE KÜLTÜREL ETKİNLİĞİMİZ.)

---------------------------------------------------------------

*********************************************************************** FARKLI BİR COĞRAFYA ,FARKLI BİR YAŞAM ALANI,FARKLI BİR KÜLTÜR COĞRAFYASI VE BİZİM YEMEK KÜLTÜRÜNE BENZEYEN BİR COĞRAFYAYA GİDECEĞİZ. ERMENİSTAN.......DÖRT GECE ÜÇ YILDIZLI OTEL'DE KONAKLAMA...

****************************************************************** Liderliğini benim yaptığım ve Ermenistan coğrafyasında bizimle çalışmayı kabul eden,Hava ulaşımı ,ARMAVİA firması ve Transferlerimizi acentası olan VoyageArmenia firmaların garantisi ile Otel konaklaması-akşam yemekleri-transferleri ve kültürel gezileriyle beraber yürüteceğimiz iki dağ çıkışı,kültürel ve doğa yürüyüşleriyle farklı bir coğrafyada olacağız. Evet Ermenistan devletinin başkenti olan Erivan yada yöresel adıyla Yerevan'a gideceğiz. konaklamalarımız ve transferlerimizin ana yeri.Mimari yapısıyla,yöresel kültürüyle,yöresel yemekleriyle,tiyatro-opera ve yeşil alanlarıyla,ve Bizim ülkemize en yakın ve sınırları olan ve elini uzatsan değecek kadar yakın olan büyük ve küçük ağrı dağının görüntüsü ile ve buranın en yüksek dağı olan Aragast dağına ve Azhdahak dağına çıkıp panoramayı ağrı dağımızın doyumsuz güzelliğini seyrederek , bizleri büyüleyecek ,doğa yürüyüşüleriye,paylaşımlarıyla bir yaşama alanına gideceğiz. *************************************************************************** KONTENJANIMIZ 18 KİŞİLİKTİR--DÖRT GECE BEŞ GÜNDÜZ *************************************************************************** PROĞRAM  DETAYLARI ******************************

 gece 24.00 da mestiadan çıkış)

1-GÜN. Gruplar yani Mestia’dan gelecekler,Mestia-tiflis-( ZAMAN KALIRSA TİFLİS’TE SERBEST ) transfer olacaklar,ve otele yerleşme. Türkiye'den gelecekler ,hava limanından otele transfer olacaklar.otele yerleşme. ve akşam aynı otelde buluşma ve yemek. proğram anlatılacak-serbest zaman.

2.GÜN Sabah kahvaltı, Erivan ilinden,ARAGAST DAĞI.na hareket..4092m. ve 3893.m.iki zirve.  (Performansa göre.),dağa çıkmayanlar için kare liç gölü etrafında doğa yürüyüşü.ve Erivan iline dönüş,otele yerleşme,akşam yemek.serbest zaman 3.GÜN Sabah kahvaltı ,aracımızla transfer, Erivan ve çevresinde kültürel gezi ve serbest zaman.,akşam yemek. 4.GÜN sabah kahvaltı ,aracımızla transfer,AZHDAHAK DAĞI ( 3597.m).çıkışı,krater gölü gezisi ve Erivan iline dönüş,otele yerleşme ve akşam yemek.serbest zaman.(son akşamımız)

NOT; SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEK SAATLERİ ETKİNLİK GÜNLERİNDE SİZLERE DUYURULACAKTIR. 5.GÜN Son günümüz. Sabah kahvaltı. çantalarımızın hazırlanması ve Erivan ilinden Ülkemize uçakla dönüş. ************************************************************************ önemlidir.

****************************

YEŞİL PASAPORT Ermenistan ülkesi kabul etmemektedir..Yeşil pasaportu olanlar,Türkiye'de pasaport şube müd. gidip,yeşil pasaportlarını gösterip,Ermenistan için alacaklarını beyan edip,normal pasaport alacaklar.(herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır.)

************************************************************************* Türkiye'den gelecek arkadaşlar,hava limanından transferleri otele sağlanacaktır. Gürcistan'dan gelecek arkadaşlarımız ise Mestiadan beraber,Tiflis ve Tiflis'ten Erivan iline transferlerimiz olacaktır. ************************************************************************* Uçak biletleri toplu alınacaktır,firmamız bize indirim yapacaktır.

Ulaşım Acentemiz--Armavia firması--otel-transferler Voyage-Armenia acentesi güvencesindedir. Türkiye'den Armavia acentesinden bilet alınacaktır.(ist) Ersin bey ; 0212 528 64 17. ********************************************************************************************** Ermenistan ülkesiyle saat farkımız iki saattir.

ERMENİSTAN'DA ALIŞ VERİŞLERDE DOLAR YADA BAŞKA PARA BİRİMİ  KULLANILMAMAKTA (döviz büroları vardır),,MESTİA’DAN GELECEKLER,TİFLİS ŞEHRİNDE,ERMENİSTAN PARA BİRİMİ OLAN, DRAM ALACAKLAR,AYRICA ERMENİSTAN GİRİŞİ İÇİN 8 DOLAR ALACAKLAR. **************************************************************************************************** Ücrete dahil olanlar otelde konaklamalar,akşam yemeği (fix menü)-sabah kahvaltısı-öğlen paket-su- kahve çay-(mestiadan geleceklerin transferleri)..Tüm transferler--rehberlik hizmetleri-liderlik hizmetleri—

Dağ çıkışlarında öğlen kumanya verilecektir. Ücrete dahil olmayanlar Türkiye'den gelecek arkadaşların erivan'a geliş ve dönüşleri, Mestiadan gelecek arkadaşların,Erivan ilinden Türkiye'ye dönüşleri..vize ücretleri ve girişler--mestiadan geleceklerin öğlen yemekleri--ekstra içecekler-özel harcamalar..

 günlü öğlen yemeği.(üçüncü.gün) ************************************************************************* Lütfen, ------------------------------- Liderinizin ve ettkinlik sorumlusu arkadaşınızın uyarılarını dikkate alınız. Tüm sorumluluklar bizlerdedir. lütfen sizlerde bizlere yardımcı olunuz. tşk.

KÜLTÜREL ETKİNLİK VE ERİVAN GEZİLERİNDE TÜRKÇE BİLEN ERMENİ REHBER OLACAKTIR.

ETKİİNLİKLERİMİZDE TEKNİK ZORLUKTA BİR TIRMANIŞ YOKTUR. TÜM DOĞA SEVER VE DOĞADA YÜRÜYENLER KATILABİLİR.

Güzel etkinlikler dilerim.

NOT; TÜM SORULARINIZI,BİLET İŞLEMLERİNİZİ ,

MELTEM KODAL (ETK SORUMLUSU)..0546 617 3115

kodalmeltem@gmail.com

ömer faruk gülşen (lider).0542 595 10 34

dagciomer@gmail.com

GÜZEL ETKİNLİKLER DİLERİZ.

GEÇMİŞ ERMENİSTAN GEZİLERİMİZDEN BAZI GÖRÜNTÜLER    

|antalya ilaçlama|antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama||antalya ev temizliği|Antalya koltuk temizleme|antalya apartman temizlik|