ERMENİSTAN ÜLKESİNE GİDİYORUZ 16 TEMMUZ 2017

likya-grubu-ermeniztan-etk-24-28-temmuz

 

adressler

(İKİ DAĞ ÇIKIŞI, DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE KÜLTÜREL ETKİNLİĞİMİZ.)

                               16 TEMMUZ 2017 PAZAR—20 TEMMUZ 2017 PERŞEMBE FARKLI BİR COĞRAFYA, FARKLI BİR YAŞAM ALANI, FARKLI BİR KÜLTÜR COĞRAFYASI VE BİZİM YEMEK KÜLTÜRÜNE BENZEYEN BİR COĞRAFYAYA GİDECEĞİZ. ERMENİSTAN. DÖRT GECE ÜÇ YILDIZLI OTEL'DE KONAKLAMA.

                              15.07.2017.gece 00.00 da Mestia’dan çıkış)

16.07.2017-Pazar.

 Mestia’dan gelecekler, Mestia-Tiflis-( ZAMAN KALIRSA TİFLİS’TE SERBEST ) transfer olacaklar ve otele yerleşme. Türkiye'den gelecekler, hava limanından otele transfer olacaklar. Otele yerleşme ve akşam aynı otelde buluşma ve yemek. Program anlatılacak-Serbest zaman.

17.07.2017-PAZARTESİ Sabah kahvaltı, Erivan ilinden, ARAGAST Dağı’na hareket .( uygunsa)4092 m ve 3893.m.iki zirve.(Performansa göre.),dağa çıkmayanlar için Kare Liç Gölüetrafında doğa yürüyüşü ve Erivan iline dönüş, otele yerleşme, Akşam yemek. Serbest zaman 18.07.2017-SALI Sabah kahvaltı, aracımızla transfer, Erivan ve çevresinde kültürel gezi ve serbest zaman. Akşam yemek. 19.07.2017-ÇARŞAMBA Sabah kahvaltı, aracımızla transfer, AZHDAHAK DAĞI ( 3597.m).çıkışı, krater gölü gezisi ve Erivan iline dönüş, otele yerleşme ve akşam yemek. Serbest zaman.(son akşamımız)

NOT; SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEK SAATLERİ ETKİNLİK GÜNLERİNDE SİZLERE DUYURULACAKTIR. 20.07.2017-PERŞEMBE Son günümüz. Sabah kahvaltı. Çantalarımızın hazırlanması ve Erivan ilinden Ülkemize uçakla dönüş.

Önemlidir.

YEŞİL PASAPORT Ermenistan ülkesi kabul etmemektedir. Yeşil pasaportu olanlar Türkiye’de Pasaport Şube Müdürlüğüne gidip, yeşil pasaportlarını gösterip, Ermenistan için alacaklarını beyan edip, normal pasaport alacaklar.(herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır.)

Türkiye'den gelecek arkadaşlar hava limanından transferleri otele sağlanacaktır. Gürcistan'dan gelecek arkadaşlarımız ise Mestiadan beraber, Tiflis ve Tiflis'ten Erivan iline transferlerimiz olacaktır.

Uçak biletleri toplu alınacaktır, firmamız bize indirim yapacaktır.

Ulaşım Acentemiz--Armavia firması--otel-transferler Voyage-Armenia acentesi güvencesindedir. Türkiye'den Armavia acentesinden bilet alınacaktır.(İst) Ersin bey; 0212 528 64 17 Ermenistan ülkesiyle saat farkımız iki saattir.

ERMENİSTANDA ALIŞ VERİŞLERDE DOLAR YA DA BAŞKA PARA BİRİMİ KULLANILMAMAKTA (döviz büroları vardır),MESTİA’DAN GELECEKLER, TİFLİS ŞEHRİNDE, ERMENİSTAN PARA BİRİMİ OLAN, ‘DRAM’ ALACAKLAR, AYRICA ERMENİSTAN GİRİŞİ İÇİN 8 DOLAR ALACAKLAR.

Ücrete dahil olanlar otelde konaklamalar, akşam yemeği (fix menü)-sabah kahvaltısı-öğlen paket-su- kahve çay-(Mestia’dan geleceklerin transferleri).Tüm transferler-rehberlik hizmetleri-liderlik hizmetleri-

Dağ çıkışlarında öğlen kumanya verilecektir.

Ücrete dâhil olmayanlar Türkiye'den gelecek arkadaşların Erivan’a geliş ve dönüşleri, Mestiadan gelecek arkadaşların, Erivan ilinden Türkiye'ye dönüşleri. Vize ücretleri ve girişler—Mestia’dan geleceklerin öğlen yemekleri--ekstra içecekler-özel harcamalar

18.07.2017 günlü öğlen yemeği.(3.Gün) Lütfen, Liderinizin ve Etkinlik Sorumlusu arkadaşınızın uyarılarını dikkate alınız. Tüm sorumluluklar bizlerdedir. Lütfen sizlerde bizlere yardımcı olunuz.

KÜLTÜREL ETKİNLİK VE ERİVAN GEZİLERİNDE TÜRKÇE BİLEN ERMENİ REHBER OLACAKTIR.

ETKİNLİKLERİMİZDE TEKNİK ZORLUKTA BİR TIRMANIŞ YOKTUR. TÜM DOĞASEVER VE DOĞADA YÜRÜYENLER KATILABİLİR.

NOT; TÜM SORULARINIZI, BİLET İŞLEMLERİNİZİ,

Meltem Kodal (Etkinlik Sorumlusu) 0546 617 3115 kodalmeltem@gmail.com

Ömer Faruk Gülşen (Lider).0542 595 10 34 dagciomer@gmail.com

                                                                                                                                    GÜZEL ETKİNLİKLER DİLERİZ.

GEZİ VE DOĞA YÜRÜYÜŞLERİMİZE KATILMAK İÇİN İLETİŞİM ÖMER FARUK GÜLŞEN – Mobil No : 0542 595 10 34 – e-mail : dagciomer@gmail.com www.antalyalikyayolu.com    

|antalya ilaçlama|antalya böcek ilaçlama|antalya haşere ilaçlama||antalya ev temizliği|Antalya koltuk temizleme|antalya apartman temizlik|